obálka publikace Markýz de l'Hospital a Analýza nekonečně malých obálka publikace O čem se vypráví obálka publikace Sokratova obhajoba obálka publikace Lenin obálka publikace Matematické dílo Bernarda Bolzana ve světle jeho rukopisů obálka publikace Etika umělé inteligence

Představení novinky Petra Koťátka

22/11/2023. Srdečně zveme na představení očekávané knihy Petra Koťátka O čem se vypráví, které se uskuteční v pondělí 4. prosince 2023 od 14 hodin v zasedací místnosti Filosofického ústavu v Jilské 1 v Praze.

Etika umělé inteligence jako e-kniha

25/10/2023. Úspěšná aktuální kniha Marka Coeckelbergha Etika umělé inteligence vychází jako e-kniha ve formátech e-pub a mobi. Seženete ji u našeho distributora Kosmasu a na e-shopu FLÚ.

Vychází první audiokniha nakladatelství!

5/10/2023. Platónova Sokratova obhajoba vychází jako audiokniha! Platónovu agendu ve slavné apologii rozkrývá filosof a přední odborník na Platóna prof. Filip Karfík v rozhovoru, který je součástí audioknihy. Ta je zatím k dispozici exkluzivně v e-shopu Filosofického ústavu, a to jako CD MP3 a ke stažení ve formátu MP3.

Dotisky vyprodaných publikací

1/10/2023. Rádi znovu nabízíme žádané a do nedávna vyprodané knihy: Wittgensteinovy Poznámky o barvách a Cassamovy Konspirační teorie máme opět v dostatečných počtech.